Środki ochrony roślin

  • nowość
  • nowość
Lepinox®PLUS 3x10g Lepinox®PLUS 3x10g
Producent: Biocont
Cena:

31,00 zł

szt.
zobacz więcej
Lepinox®PLUS 1kg Lepinox®PLUS 1kg
Producent: Biocont
Cena:

200,00 zł

szt.
zobacz więcej
SAPROL NA BRĄZOWIENIE THUJA 100ML SAPROL NA BRĄZOWIENIE THUJA 100ML
Producent: Scotts
Cena:

25,00 zł

szt.
zobacz więcej
Miedzian Extra 350SC 1l Miedzian Extra 350SC 1l
Producent: synthos
Cena:

58,00 zł

szt.
zobacz więcej
Treol 770EC 1l Treol 770EC 1l
Cena:

30,00 zł

szt.
zobacz więcej
Chwastox Turbo 340SL 5l Chwastox Turbo 340SL 5l
Producent: Ciech Sarzyna
Cena:

180,00 zł

szt.
zobacz więcej
Chwastox Turbo 340SL 1l Chwastox Turbo 340SL 1l
Producent: Ciech Sarzyna
Cena:

42,00 zł

szt.
zobacz więcej

Oferujemy najwyższej jakości opryski chemiczne, dzięki którym można bez problemu poradzić sobie z chwastami, grzybami, owadami oraz innego typu szkodnikami. W naszej ofercie coś dla siebie znajdą zarówno profesjonalni ogrodnicy, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z sadzeniem roślin. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem oraz do składania zamówień w naszym sklepie z opryskami.

Jakie środki ochrony roślin oferujemy?

W naszej ofercie dostępne są między innymi:

Płyny owadobójcze to rozwiązania, które można stosować zarówno w ogrodach, jak i w przydomowych uprawach, a nawet na balkonie. Środki grzybobójcze z naszej oferty to natomiast preparaty, które skutecznie radzą sobie z chorobami grzybowymi roślin rolniczych i warzywnych. Nasze preparaty do zwalczania chwastów także stanowią nieocenioną broń w pielęgnacji ogrodu. Zwalczają one szerokie spektrum chwastów — między innymi dwuliściennych. Dają również bardzo szybki efekt.

Środki ochrony roślin — sklep AGRO-MAX

Nasz sklep z opryskami stawia na asortyment od wyłącznie sprawdzonych producentów. Dzięki temu kupujący u nas mają pewność, że wszystkie opryski chemiczne wykazują się wysoką skutecznością, a jednocześnie są w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Ogromnym atutem naszej oferty jest również możliwość skonsultowania decyzji zakupowej z zatrudnionymi u nas specjalistami. Doradcy zatrudnieni w naszym sklepie mają bowiem wieloletnie doświadczenie. Działamy na branżowym rynku już od 2000 roku. Kolejnym argumentem, dla którego nasz ogrodniczy sklep internetowy jest godny polecenia, jest bogactwo asortymentu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań oraz do składania zamówień online.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl